Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan személy, aki kapott...

Van olyan személy, aki kapott már az ipon cégnél áruhitelt?

Figyelt kérdés
Vennék a számítógépemhez egy-két új dolgot, de nem szeretnék spórolgatni rá, mert lenne belőle olyan ami fontos (a legdrágább, és a többi meg csak mellékes lenne), de ugye az online hiteligénylés folyamatosan elutasítja a kérelmet, és azon gondolkodom, hogy van-van, csak senki nem kapja meg. :D Mert valahogy kicsit nehezen értem meg azt, hogy hogy működik, hogy 140.000-res nettó igazolt fizetésre nem ad meg egy 10 havi havi 14.000Ft-os törlesztőrészletes hitelt. Valakinek valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2015. aug. 10. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éve dolgozol? Egyéb hiteled van?
2015. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az iponnál még soha, ismétlem soha senki nem kapott hitelt...


Mielőtt hitelt veszel fel, megelőzendő a későbbi sírást legalább tájékozódj, hogy melyik cégnél készülsz hitelt velvenni...


(egyébként annak millió oka lehet, hogy miért utasítanak el, és mivel ez nem publikus információ, így nem lehet megválaszolni sem, hogy pont esetedben a kismillió adat alapján miért értékel kockázatosnak a hitelcég)

2015. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, viszont ne akadékoskodj, gondolkodj. Az iponnál kezdeményezed az áruhitelt, és a velük szerződésben lévő banktól kapod meg, ha megkapod. Sejtem, hogy mi lehet az, ami miatt elutasítják, de inkább úgy döntöttem, hogy kibírok 2 hónapot, és megveszem egyben.
2015. aug. 12. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!