Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megadtam a telefonszámomat...

Ha megadtam a telefonszámomat a banki ügyekhez, és pl. új mobilt veszek, és marad ugyanaz a számom, akkor az új telóra küldik az értesítéseket?

Figyelt kérdés
Illetve egyáltalán ha új mobilt veszek, akkor maradhat a régi telómnak a száma? ( Ugyanaz a szolgáltató.)
2015. aug. 13. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
természetesen, hiszen a telefonszámra küldik az értesítést, nem a telefonra
2015. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem a "telódnak" van száma, hanem a benne lvő SIM kártyának. Ha kártyafüggetlen telefont veszel, akkor bármelyik szolgáltató kártyáját bele tudod rakni. Ha szolgáltatónál veszed, akkor csak a szolgáltatód hálózatához passzoló SIM-mel fog működni.

A bankot mindez nem érdekli, ők változatlanul a megadott számra küldenek mindent, amíg nem változtatod meg személyesen a fiókban.

2015. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sőt, készülék nélkül is lehet telefonszámod, akkor is elküldik az értesítést.
2015. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem küldenek postán semmit a banktól, mindent csak mobilon+otp direkten keresztül.
2015. aug. 13. 14:26
 5/11 A kérdező kommentje:
legalábbis postai értesítést direkt nem kértem, mert anyám mindig felbontja, és nem akarom, hogy beleüsse az orrát
2015. aug. 13. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik bank küld minden egyes tranzakcióról postán értesítést?

Mondjuk át akarsz utalni 1000Ft-ot. A bank felad egy levelet postán, amiben benne van az ellenőrző kód, két nap alatt meg is érkezik, addig várhat az utalás, nem?

2015. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá, ez az első bankszámlám, de inkább itt nézzenek hülyének, minthogy a képembe röhögjenek.
2015. aug. 13. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt a postai értesítést nem tudom, hogy honnan szedted.
2015. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy minden tranzakció stb után küldenek levelet postai úton, hanem pl. havonta. Legalábbis tesómnak küldenek, de ő nem otp-s. :/
2015. aug. 13. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
At valami havi összesítő, amit küldenek neki, de semmi köze az eredeti kérdésedhez, ezért nem értem, hogy miért beszélsz postáról.
2015. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!