Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges, hogy OTP Junior...

Lehetséges, hogy OTP Junior kártyán olyan alacsony az átutalási limit, hogy 1400 Forintot sem tudok utalni?

Figyelt kérdés

Ma próbáltam és el lett utasítva, annak ellenére, hogy régebben(pár éve) 4000 forint felett is tudtam utalni.

Be kell menni ezért majd az OTP-be? Miért lett rajta egy ilyen alacsony limit, ha semmit nem állítottam?



2015. aug. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
van egyáltalán fedezet?
2015. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi volt az elutasítás oka?
2015. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Másrészt bankkártyával nem lehet utalni, szóval nem is egészen tiszta a kérdés. Átutalási limit egy bankszámlánál meg vagy nincs is, vagy nagyon magas összeg, pl. nekem MKB-nál valami 30 millió alapértelmezetten netbankban.
2015. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen van fedezet, az alábbi üzenettel utasítja el:


A tranzakcióban megadott összeggel Ön túllépi a bank által meghatározott maximális (banki) limitet!

Felhívjuk figyelmét, hogy amennyiben ennél nagyobb összegű tranzakciót szeretne végrehajtani, azt Mobil Aláírás igénybevételével teheti meg. A Mobil Aláírás szolgáltatást kereskedelmi banki ügyfeleink számlavezető bankfiójukban, lakossági ügyfeleink bármelyik bankfiókban, illetve amennyiben rendelkeznek arra vonatkozó szerződéssel, akkor a telefonos ügyintézői szolgáltatás keretében igényelhetik.


Ezt meg is értem, a kérdés, hogy mitől lett egy ilyen limit, hogy 2000 forint alatti összeget sem tudok utalni?

2015. aug. 24. 20:20
 5/7 A kérdező kommentje:
OTP Junior bankszámla, lehet kicsit fogalomzavarban vagyok.
2015. aug. 24. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nincs beállítva mobil aláírás? Akkor elég valószínű, hogy 0 forint a limit, biztonsági okokból. Valószínűleg csak a korábban rögzített partnereidnek tudnál utalni aláírás nélkül. Nincs mit tenni, be kell menni a bankba, ott eligazítanak.
2015. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget.
2015. aug. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!