Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tegnap volt bent a bankomnál...

Viviendre kérdése:

Tegnap volt bent a bankomnál és kiderült hogy fent vagyok naracssárga jelzéssel a KHR listán és 0 ft hiteltartozás jelez a rendszerük. Ez ügyben mit tehetek mi az amiben a provident hibázott és esetleg ez ügyben mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy tavaly decemberben vettem fel a providentől hitelt amit előtörlesztéssel rendeztem és a befizetéssel nem késtem mégis feltettek erre a listára ami elég kellemetlen.Ezután felkerestem őket és 7 napot kértek amíg elbírálják persze beszéltem egy ügyvéddel és ő azt a tanácsot adta hogy keressem fel őket e-mailben most 3 munkanapjuk van hogy levegyenek mert hiteltartozásom sem most sem máskor nem volt elmaradva. Voltam a kirendeltésgükön és kiderült náluk sincs a rendszerükben hiteltartozásom és nem is volt. Ezt telefonon is megerősítették. Perelhetem őket, ha igen mi jogon tehetem meg vagy van e értelme ebbe időt és pénzt "pazarolni"? Volt valakinek hasonló incidense?

2015. szept. 1. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti a provident rakott fel ?
2015. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen mivel ez az egyetlen hitelem volt! Arra tudok következtetni hogy a területi képviselőjük 90 napon túl fizette be azt az összeget ami meghaladja ugye a minimálbért viszont a papíron látszik az előtrörlesztés időpontja az amikor mi befuzettük a fenmaradót összeget! Szóval igen ők voltak! Valami ötlet?
2015. szept. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!