Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van kint a Berlini Sparkasse-nál egy bankkártyám, van rajta némi összeg. Viszont a pin kódot elfelejtettem, és mivel nem tartózkodom már kint, ezért hogyan tudnám megoldani a PIN cserét? Lehet ilyenkor tenni valamit?
2015. szept. 4. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemigen hinném, hogy - főleg távolból - bárhogy is el lehetne intézni a PIN cserét, de talán jónak találod az ötletemet, hogy tudnád "levadászni" a pénzt. Ha nem túl nagy összeg, akkor én elvásárolnám pl. ebay-n, hiszen a kártya adatait PIN kód nélkül is meg tudod adni, vásárlásra alkalmas :-)

Remélem, tudtam segíteni :-)

2015. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

De sajnos, olyan debil kártyatípus hogy online vásárlásra nem lehet használni, ugyanis Visa VPay típusú kártya, online sehol sem fogadják el... Nevetséges, fapados fos. Képzési program keretében voltam kint, és a programszervezők ilyen kártyát csináltattak mindenkinek.

2015. szept. 4. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor bocs, sajnálom, hogy nem tudtam segíteni. Esetleg a képzést szervezőket nem tudnád megkérdezni, mit tehetnél?
2015. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!