Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Előző félévben már felvettem...

Előző félévben már felvettem a diákhitelt, most tudom újra igényelni neten keresztül?

Figyelt kérdés

Amikor elsőnek mentem be akkor be kellett menni aláírni dolgokat meg ilyenek, de most, hogy ez már nem az első alkalom nem tudom már interneten keresztül meg igényelni erre a félévre?


Már valamit intéztem múlt hónapban és vártam is, hogy ma érkezik meg, de sehol semmi, szóval nem tudom csak én rontotta-e el valamit, vagy megint csak személyesen lehet?



2015. szept. 15. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Most néztem meg, csak október 15-én utalnak elsőnek, viszont abba tudtok segíteni, hogy mit kell átállítani?


Előző évben egyszerre vettem fel az összeget, most havi rendszerességgel akarom.

2015. szept. 15. 13:00
 2/2 anonim ***** válasza:

Diákhitel Direktbe kell belépni: [link]

Elvileg kapnod kellett bejelentkezési adatokat e-mailben annak idején. Ha nincs semmid, akkor fel kell hívni őket.


A Direkten belül van a Nyomtatványok menüpont, azon belül kikeresed a Folyósítás gyakoriságát, pipa, következő oldal, és onnantól értelemszerűen töltöd és lépkedsz.


Egyébként a folyósítás automatikusan megtörténik, ha van élő szerződésed, jogosult vagy, és nem kérted a szüneteltetést. Vagyis ezzel kapcsolatban nem kell nyomtatványt leadni, ha nem is küldenél be semmit, akkor is kapnád októberben az összeget.


(A folyósítás gyakoriságát, úgy tudom, hogy pont máig lehet módosítani, szóval csináld még meg van, vagy erre a félévre már egy összegben fog menni.)

2015. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!