Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan, hogy készpénzfe...

Létezik olyan, hogy készpénzfelvételi meghatalmazás?

Figyelt kérdés
Unicredit banknál vagyok és a kártyáról nemtudok pénzt felvenni, mert elfelejtettem a pin kódomat. Mivel sürgősen kellene, ezért a pin kód újbóli beszerzése halasztódik. Személyesen képtelen vagyok a bankba eljutni, mert 5-ig dolgozom és mindegyik 5-kor zár. A kérdésem, hogy megtudok-e hatalmazni valakit, hogy helyettem vegyen fel pénzt a számlámról?

2015. szept. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
utald át annak a valakinek a számlájára, és vegye fel arról. Az utalás gyorsan átér.
2015. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt elfelejtettem említeni, hogy az átutaláshoz szükséges sms kód nem érkezik meg időben, csak kb 2 óra múlva. Addigra az már elavult, ezt is megfogom majd reklamálni, de egyelőre nincs rá időm.
2015. szept. 16. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, utalj telefonon keresztül. Vagy menj be egyik reggel.
2015. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz ezt a semmitmondó választ, maradtál volna inkább csöndben.
2015. szept. 18. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!