Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet bankszámlával...

Hogy lehet bankszámlával átutalni pénzt a paypalomra?

Figyelt kérdés
Anyámmal megbeszéltem, hogy az ő bankszámlájáról utal nekem a paypalomra, de nem tudom, hogy kell valaki leírná? :/

#átutalás #bank #bankszámla #PayPal #pénz #paypalra #bankszámláról
2015. szept. 20. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját bankszámládról lehet pénzt átutalással feltölteni a paypalra. Avagy a paypalon megadott névnek és a bankszámla tulajdonosának a nevének meg kell egyeznie.


Édesanyád tehát a te paypalod nem tudja feltölteni. Viszont csinálhattok egy paypal számlát édesanyád nevére, amit ö fel tud tölteni, majd elköltheted a pénzt onnan, vagy paypalon belül átvezetheted az összeget a saját fiókodra.


A saját számláról való feltöltéshez kattints paypalon a top up menüpontot belül a top up instantly menüpontra, válaszd ki a számlavezető bankod (ha nincs a felsoroltak közt, akkor válaszd a top up in a few days menüpontot.) Add meg a feltölteni kívánt összeget (in a few days esetében ezt nem kell).

Ekkor megkapod, hogy pontosan milyen bankszámlára kell a pénzt átutalnod, valamint kapsz egy kódot, amit az átutalás közleménybe be kell írni.

2015. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óh, ez ilyen bonyolult :/ Akkor inkább banki átutalásnál maradunk :) Azért köszönöm
2015. szept. 20. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtam, az a banki átutalás.
2015. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!