Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Szimpla bankszámlám van...

Erste Szimpla bankszámlám van és 7500 forint kártyadíjat fizetek évente. Ez mennyire reális más bankokhoz képest?

Figyelt kérdés
Vannak ismerőseim akik évi 4-5000 forint kártyadíjat fizetnek. Én miért fizetek annyival többet? MasterCard kártyám van.

2015. szept. 25. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az MC éves díja 3390ft, Gránit bank
2015. szept. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dombornyomott Mastercard, igaz?

Bár ez még úgy is sok. (Az Erste most csökkentette a díjakat, de pár hónapja dombornyomott kártya még tényleg nagyon drágán volt.)


A szimpla számla inkább betétlekötésre ajánlott.

Napi használtra folyószámlának nem kedvező. A kártyából gondolom, hogy folyószámlának használod.


Annak idején több csomag volt az Erste-nél, különböző célokra, más-más számla volt az ajánlott.


Most már csak az Egyszámla van vagy pedig a Privilégium számlacsomagok.

Nézd meg a bank honlapján, hogy melyik érné meg inkább. A fiókban tudsz váltani másikra.

2015. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor engem jól átvertek a csodálatos Erste banknál, már lassan 3 éve vagyok ügyfelük és kezdettől fogva 7-8 ezer forint éves kártyadíjat fizettettek velem. Ez szerintem nagyon magas.
2015. szept. 25. 10:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, dombornyomott kártyám van.
2015. szept. 25. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Rögtön folyószámlaként használtad a számlát? Vagy először megtakarításra? Mert nyilván azt nem tudhatja az ügyintéző amikor tanácsot ad.


Illetve ha úgy mész oda, hogy alig használod, alacsony díjak kellene, akkor is javasolhatta ezt.


Én nem tudom, hogy hogy volt, de nem biztos, hogy átverés volt.

2015. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!