Vehetek fel hitelt ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok 2 éve fix munkahelyem van és most újabb 1 év megint fix lesz(közfoglalkoztatottként dolgozom; államilag támogatott)

67 ezret keresek minden hónapban 8 órában.

Kocsit szeretnék venni kereskedésből és ott van, hogy 10-25%-tól elvihető. Nagyjából 300-400 ezret össze tudok gyűjteni de a többihez hitel kellene. Kérdés, hogy nekem lehet e hitelt felvenni? És, ha igen akkor a kereskedésben mindent intéznek? Azt hallottam, hogy igen.

Ha nem jó helyre írtam a kérdést akkor elnézést de hátha itt is választ kapok.


2015. okt. 3. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem adnak - hacsak nincs ingatlan fedezeted.
2015. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Isten szerelmére, havi 67 ezer forintból mégis milyen törlesztőt akarsz fizetni???


Ha mindenképpen kell autó, akkor vegyél 300 ezerért valami régi Suzuki Swiftet. Annyiért már kapható olyan, ami nem fog szétesni alattad.

2015. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy ha vesz 300 ezerért egy Swiftet, akkor már nem jut pénz átírásra, Kötelező felelősségbiztosításra, súlyadó, stb, BENZINRE meg pláne nem.


Kérdező, nagyon nem jó ötlet hitelből autót venni, mert nem lesz pénzed az üzemeltetésére - az is nem kevés költséggel jár (szerelő, alkatrészek, stb.)

(első vagyok)

2015. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt munkatársam is tudta fizetni ennyiből a havi törlesztőt a kocsijára 2004-es Cordoba és hasonlóan szülőkkel lakik mint Én..
2015. okt. 3. 22:34
 5/8 A kérdező kommentje:
No igen, fent is kell tartani a kocsit.. ebből a pénzből meg...:( hagyom is akkor ezt a tervet
2015. okt. 3. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt, amit a hitelre fizetnél, tedd inkább lakástakarékba. Pár év múlva örülni fogsz, amikor lesz egy kis önerőd. (a kollégádnak meg egy értéktelenedő kocsija, ami költséges is)
2015. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább legyél hivatásos kamionos, 5-800 ezer egy olyan jogsi
2015. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor sem lenne jó ötlet autót venni hitelből, ilyen jövedelemmel, ha soha nem romlana el, nem kéne biztosítást kötni rá, és benzin nélkül is menne. "Nagyjából 300-400 ezret össze tudok gyűjteni"

Na, pont ennyiből kell autót venni. Itt is bajban leszel a fent említett dolgok fizetésével, mivel így is bőven túlvállalod magad, de legalább nem adósodsz el. Érdekes, én 4x annyit keresek mint te, van egy olcsó használt autóm és még így is aránytalanul magasak a költségei a többi kiadásomhoz képest, pedig nincs rajta hitel. Persze ha 8 órából 6-ban azért dolgozol, hogy fenn tudj tartani egy autót, akkor hajrá, csak hitelt ne vegyél fel!!

2015. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!