Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki tudja segítene, hogyan...

Kcsaba33 kérdése:

Aki tudja segítene, hogyan vehető igénybe a szocpol?

Figyelt kérdés

Férjem jelenleg (1 hete)nem dolgozik,én anyaságin vagyok.35-45évesek vagyunk(régen feltétel volt az életkor most nem tudom).Találtunk 1 kis házat, de nem tudom milyen feltételek kellenek a szocpol-hoz.Önerő?

Aki tudja segítene.Köszi.


2015. okt. 11. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Bankban tudsz érdeklődni. Elég sok feltétel van, az összeg 500 ezer és 3,25 millió között mozog. Függ a gyerekek számától, az ingatlan alapterületétől és energetikai besorolásától. Mennyibe kerülne a ház? Mekkora? Mennyi gyerek van? Mennyi pénzetek van?
2015. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pénzügyi tanácsadással, hitelügyintézéssel foglalkozom, így az új szocpollal is, azaz a CsOK-kal is.

Kérem írjon, kérdezzen privátban:

tunderacsai@gmail.com

2015. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mar nincs szocpol.
2015. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!