Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal 4 jegyű kód OTPDirect?

OwnMckendry kérdése:

Paypal 4 jegyű kód OTPDirect?

Figyelt kérdés
Szeretném hitelesíteni a Paypal Fiókom, már levonták a bankszámlámról a 600 forintot, van Net Bankom, ahol jól látom a zárolt összeget, de közleményt nem látok, így nem tudom megnézni a kódomat. Hívtam a bankot telefonon, ők sem tudták megmondani nekem. Akkor most végül sosem tudom meg a kódomat?

2015. okt. 16. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb nem kódot kért, hanem a levont összeget euróban.
2015. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem erőteljesen a tranzakcióban szereplő 4 számjegyű kódra kíváncsi, kaptam E-mailt is ahol le írják hol találok rá stb, amivel nem lenne gond csak hogy az OTP képtelen megmondani.
2015. okt. 16. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


a közleménynél nézd

2015. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem a tranzakcióknál nincs ott ezzel kapcsolatban semmi.
2015. okt. 16. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy az OTP Direkt elég nagy trágya, és az előjegyzett kártyaforgalmakat/zárolásokat nem részletezni, ezért kb. fingod sincs, mi van zárolva, illetve egy ilyen helyzetben a kódot sem tudod meg.


Sajnos ki kell várni azt pár munkanapot, amíg az összeg elszámolásra kerül, és valódi terhelésként megjelenik a számlatörténetben. Ott lesz a kód.


A másik lehetőség, hogy kérsz SMS értesítéseket a tranzakciókról, mert abban részletezve vannak az előjegyzett tranzakciók is. Ez pénzbe kerül, és csak akkor működik, ha előre kéred, utólag már nem segít. (Gondolom emiatt van, hogy képtelenek a webes felületen megjeleníteni ilyen alapvető információkat. Így többen fizetnek a mára már elavul SMS szolgáltatásért.)

2015. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valóban nincs sms szolgáltatásom, csak Net Bankom, mert voltam olyan naiv hogy azt hittem ez bőven elég lesz ahoz hogy megnézzek bármit ha esetleg ilyen helyzet fordul elő.

Akkor várok pár napot, amíg elkönyvelik. Kibírom. Csak remélem a Paypal is kibírja. Ugye nincs időhöz kötve a kód megadása?

2015. okt. 17. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!