Cetelem honlap hiba?

Figyelt kérdés
A laptopszalonba szerettem volna laptopot vásárolni online hitelre. Mindent beírtam megcsináltam a hitelkalkulációnál kiválasztottam a megfelelő hitelt, de amikor átirányít a cetelem honlapjára ahol meg kell igényelni a hitelt csak egyfajta hitelt dob ki a 0%-os thm-es hitelt amit max 10 hónapos futamidővel tudok felvenni és más lehetőség nincs holott kéne lennie normál áruhitelnek is.... ötlet?

2015. okt. 19. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

A laptopszalon.hu partner-webáruházunknál a kamat- és költségmentes, vagyis 0 % THM-mel rendelkező áruhitelre (ún. ingyen hitelre) megvásárolható termékek „0% THM jelöléssel” vannak ellátva.


Ilyen termék kiválasztása esetén amennyiben nem a fentebb említett módon, hanem Klasszikus áruhitel konstrukcióval szeretné megvásárolni a terméket, akkor a megrendelés 2. pontjában, az adatok ellenőrzésénél a felkínált Online áruhitel lehetőségek közül a Klasszikus áruhitel konstrukciót kell kiválasztania a rádiógombok segítségével.


Ezt követően a „Tovább a hiteligényléshez” gomb megnyomása után már csak az Ön által kiválasztott Klasszikus konstrukciót hozza fel az oldal a hiteligényléshez.


Amennyiben mégsem a korábban kiválasztott Klasszikus konstrukció jelenne meg Önnek, annak a legvalószínűbb oka az lehet, hogy korábban a 0 %-os THM-mel rendelkező konstrukcióval is megtekintette az ajánlatot, és ez benne maradt a böngészője tárjában, ahonnan újra betöltődött az oldal. A probléma a kiküszöbölése érdekében kérjük, hogy törölje böngészőjének előzményeit (Firefox esetén „előzmények törlése”, Chrome esetén a „gyorsítótár törlése”-nél a „böngészési adatok törlése”), ezt követően indítsa újra böngészőjét.


Reméljük, hogy a fenti leírás a segítségére lesz.

2015. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!