Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP hány hónapig "tűri",...

Az OTP hány hónapig "tűri", hogy mínuszban van a számla?

Figyelt kérdés

Tehát érkezik rá minden hónapban munkabér, ami közel 0-ra egyenlíti a számlát. Sajnos betegség miatt az egyik kereső kiesett nálunk a családban, így 2-3 hónapig csak az én fizum lesz.. :( És anno a folyószámlahitel igényléskor mondta az ügyintéző, hogy ha rendszeresen a "hitelből élnénk" akkor visszavonják a hitelkeretet.

Csak azt nem tudom, hogy mennyi ez az idő!


2015. okt. 21. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

1-2 hónap. Nem fogják egy az egyben visszavonni a hitelkeretet, de csökkenteni szinte biztosan fogják a jelenlegi jövedelemhez mérten. Mondjuk ez is épp elég baj lesz, ha már túl van a tartozás az új kereten.

Először is én megpróbálnám csökkenteni a havi kiadásokat, gondolom azért lehet valamit, és nem áll elő az a helyzet, hogy a kieső bér minden hónapban egy az egyben negatívba jön ki.

Másodszor meg egyezkedni kell a bankkal.

2015. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!