Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » "Kártyát kibocsátó bank...

"Kártyát kibocsátó bank neve"? Ide pontosan mit írjak?

Figyelt kérdés

Próbálok az interneten venni valamit, az OTP bank oldalán keresztül. Amikor megadom a kártyám adatait, nem megy át a fizetés.

Van rajta elég pénz, minden más adat helyes, felteszem ez a probléma. Megkísértem több verzióját annak a bankfióknak, ahonnan a kártyám van, de nem jártam sikerrel.


Elnézést, ha nagyon buta kérdés, ez az egész netes fizetés elég távol áll tőlem.


2015. okt. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mit nem èrtesz? Kàrtyád melyik banké? Odaìrod szèpen a bankod teljes nevét. Komolyan ennyire nehèz a szöveget èrtelmezni?
2015. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem emiatt nem sikerül a fizetés! Oda elég beírni a bankod nevét, pl. Budapest Bank, nem kell fiók, vagy ilyesmi. (Egyébként szerintem az a mező nincs ellenőrizve, ahogy a név sem. Itt a kártyaszám, lejárati idő és biztonsági kód a fontosak.)

Mi a hibaüzenet? Elképzelhető, hogy a kártya nem alkalmas internetes fizetésre. Vagy bizonyos tranzakciók tiltva vannak.

2015. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy már felhasználtad a napi limitet.
2015. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy többet akarsz utalni, mint amennyi a limited.
2015. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bóz Krisz válasza:

Helló nekem is ez a probléma áll most fent. Én egy Telefon-számlát szeretem volna befizetni de valamiért nem sikerült, én is arra gondoltam hogy azt nem jól írom be.

Az lenne a kérdésem hogy valaki Telekom telefon-számlát fizetett-e már be K&H Trambulin betéti bankkártya segítségével és ha igen mit írt a kibocsátó részhez agy a telekom nem támogatja? A limitet és az online vásárlást ellenőríztem az tökéletes.

2017. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!