Mi az a CSOK?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el, pontosan mi is az, és hogyan működik.

2015. nov. 3. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Állami támogatás, mely ház építésre, bővítésre, vagy lakás/ház vásárlásra vehető fel. A gyerekek számától függ, de sok egyéb feltétele is van.

Régi neve: "szocpol"

2015. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz az interneten utánnanézni?
2015. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves #1 válaszoló, köszönöm a válaszod!


Kedves #2-es válaszoló, úgy gondolom, ez az oldal direkt arra van kifejlesztve, hogy az emberek kérdezzenek, ha valamit nem tudnak, vagy nem mernek másnak feltenni, akit ismernek, vagy esetleg tanácsra lenne szükségük.

Innentől kezdve téged miért is zavar, ha feltettem a kérdésem?

2015. nov. 3. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, neked lehet rossz, hogy semmi talpraesettség nincs benned, hogy utánnanézz. Ráadásul, sokkal késobb kapsz így róla infót.
2015. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként attól még hogy ide feltettem ezt a kérdést, honnan veszed, hogy nem néztem már utána még előtte, csak mások szavaival is meg szerettem volna ismerni?
2015. nov. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!