Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rejtélyesen eltűnt 60 euró a...

Rejtélyesen eltűnt 60 euró a bankszámlámról, hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külföldön tartózkodom, OTPnél van euró-s számlám. Eddig nem volt semmi gond, de tegnap és tegnapelőtt 30-30 eurót levett pluszba és fogalmam sincs mire, mert tudom mennyit költöttem. Interneten követem az egyenlegem és eddig nem történt hasonló. Próbáltam ma hivni a helpdesket és nem vették fel. Holnap még próbálni fogom, de fogalmam sincs, mert nem csináltam semmi rendkívülit, ugyanazt az automatát használom, és az internetes egyenlegemre se vett le többet pár eurónál.
2015. nov. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Levették? Magyarul kp-ban? Ha nem te voltál, akkor visszaéltek az adataiddal, hívd az OTP-t ma, nincs olyan, hogy nem veszik fel...
2015. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha belépsz a netbankba, akkor a devizaszámla tranzakciós történetében szerepel ez a két levonás?

Ha igen, milyen jogcímmel?

2015. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen a világon nincs. Semmi sem tűnik el rejtélyesen egy bankszámláról.
2015. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!