Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom meg, ha aktiválták...

Hogy tudom meg, ha aktiválták a kártyámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az Unicreditnél nyitottam diákszámlát, ma megjött a kártyám, meg minden. Betelefonáltam, hogy aktiváljam, megadtam minden adatot, és nem tudom, hogy már aktiválták-e, vagy ehhez várni kell? Ha igen, mennyit?

2015. nov. 13. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban aktiválódik, hogy telefonon elintézted.
2015. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hat elmeltileg igen, de ugye felhivtam megegyszer oket, mert olyan volt, mintha nem tortent volna semmi, es azt mondta, hogy vagy mar aktivaltam, vagy aktivalas alatt van, ebbol gondoltsm arra, hogy talan meg aktivalas alatt van.

De ezek szerint nem.

Koszonm a valaszod!!

2015. nov. 13. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis minek kellene történnie? Nem tudsz vásárolni vele? Vagy nem ad pénzt az automata?
2015. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2015. nov. 14. 12:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Na de, közben jó lett, csak aktiválni kellett, köszönöm a segítségeket! :) További szép napot!
2015. nov. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!