Hogyan kell pénzt utalni?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok, nem tudom, mi a Netbank azonosítóm, jelszóm.
2015. nov. 13. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de akkor mégis mit vársz tőlünk? Mi nem tudjuk megmondani Neked a TE jelszavadat.

Ha még az azonosítót sem tudod, akkor nem hiszem, hogy be fogsz tudni lépni...

2015. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a kérdés, hogy hogyan kell utalni. Mivel eddig sosem utaltam, azt sem tudtam, hogy mik ezek a dolgok.
2015. nov. 13. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Amikor kötötted a bankkal a szerződést, akkor kaptál egy azonosító számot (a szerződésen van rajta) és a jelszót viszont Neked kell(ene) megjegyezned - úgy, mint a PIN kódot a kártyához. Mivel a jelszót nem szabad senkinek sem kiadni, így nem valószínű, hogy bárkitől segítséget tudnál kérni - kivéve a bankodat.
2015. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi hármas! Ez már közelebb visz. Ezt tudom valahogyan külföldről intézni?
2015. nov. 13. 20:15
 5/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok (meg az 1-es is én vagyok, azaz eddig még csak én válaszoltam a kérdésedre :-) )


Az a helyzet, hogy alap dolgokat nem írsz meg, így nem tudok válaszolni, mert nem vagyok gondolatolvasó :-)

Oké, külföldön vagy, de hol kötötted a szerződést? Magyar vagy külföldi banknál? Ha magyarnál,akkor nem max a Call centerüket tudod felhívni, de mivel elkezdődött a hétvége ezért ott sem fogsz előrébb jutni.

Ha külföldi banknál kötötted, akkor hétfőn ballagja be és kérdezd meg, mit tudsz tenni?

2015. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Magyar a bank, az "első". De eddig sosem kellett utalnom, így azt gondoltam, hogy a nevem, és a bankszámlaszámom elég lesz ahhoz, hogy utaljak.
2015. nov. 13. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
És van rajta pénz? A külföldi banki számládhoz nem férsz hozzá a magyar bankszámládhoz és fordítva se. Az nem olyan mint az EU-s taj szám
2015. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pénz van rajta, persze, különben nem akarnék utalni.
2015. nov. 15. 13:53
 9/15 anonim ***** válasza:
És eddig hogy költöttél róla?
2015. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán webbankos szerződésed a számlához? Mert ha kértél, akkor van belépésed a számlád felületére és onnan utalhatsz is. Kell lennie egy jelszós borítéknak, lehet ott van a papírok közt. abban a mappában amit a megnyitáskor kaptál.
2015. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!