Biztonságos a paypal?

Figyelt kérdés

szeretnék regisztrálni, hogy tudjak ebayről rendelni ezt-azt. biztonságos? kicsit tartok attól, hogy ennyi mindent meg kell már adnom a regisztráció során. tudom, hogy enélkül nem tudnak majd pénzt levenni a kártyáról, de azért vannak fenntartásaim.

mindenhol azt olvasom, hogy nagyon biztonságos és teljesen rendben van az egész rendszer. van valakinek negatív tapasztalata?

igaz, hogy nem kell oda külön pénzt töltögetni, hanem mondjuk megrendelek egy terméket ebayről 1500 Ft-ért, nekem pedig semmi dolgom nincs, csak várni a terméket, mert automatikusan leveszi a kártyámról?



2015. nov. 13. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az.
2015. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg mióta működik, és hány felhasználója van... ha nem lenne biztonságos már rég nem létezne.

Én is 5 éve használom, semmi gond nem volt soha.

Ha kártyát adsz paypalhoz akkor nem kell külön feltölteni, nagyon egyszerű így rendelni, kb csak leokézod párszor hogy megveszed és kész, ennyi, aztán hozza a postás.

2015. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!