Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találom meg az OTP junior...

Hol találom meg az OTP junior számlán zárolt összeghez közölt számkódot PayPalhez?

Figyelt kérdés

Jó, ez valószínűleg egy rendkívül ostoba kérdésnek fog tűnni miután megkaptam a választ, de egész egyszerűen nem tudok egyről eljutni a kettőre.

Ugyebár zárolnak 400 forintot és közölnek hozzá egy számsort, azzal kell igazolni, hogy saját számla az, amit megadtam nekik, és bár a számlatörténetnél nem találtam meg a zárolást, a tranzakciólekötéseknél ott volt, viszont annyi volt hozzá írva, hogy "ELŐJEGYZETT TRANZAKCIÓ". Rossz helyen keresem? Vagy még várnom kell vele?



2015. nov. 16. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell várnod, amíg lekönyvelik és akkor be fog kerülni a számlatörténetedbe.
2015. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ééés tényleg, ma már rendesen meg is van.

Köszönöm a választ. :)

2015. nov. 18. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!