Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Adóstárs és kezes nélkül...

Adóstárs és kezes nélkül mennyi az esély a hitelre? Van e egyáltalán esély arra hogy kapjunk hitelt?

Figyelt kérdés
A takarékszövetkezethez beadtuk a jelzálogkölcsön igénylésünket, de az adóstársat elutasították. Férjem jövedelme nettó:140. 000 ft. A hitel amit igényeltünk az másfél millió forint. Aki ért hozzá, tudna e segíteni. Tehermentes a ház, A fizetésből sem vonnak semmit.
2015. nov. 18. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi az onero? Te kereseted? Van e mas hitel?
2015. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a Takszöv csak úgy adja meg az általatok kért jelzálog hitel típust, hogy mindenképpen szükséges az adóstárs (ezt csak Ők tudják megmondani, mik a szabályaik), akkor el lesz utasítva a kérelmetek, viszont egy rakás bank van, ahol megfelelő értékű ingatlan fedezet esetén 140E nettó bérrel jóval több hitelt is lehetne kapni adóstárs nélkül, mint 1,5M Ft, tehát ha gond lesz, keressetek más pénzintézetet.
2015. nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Önerő nincs. Az én keresetem az 130000 ft. Más hitel nincs. Viszont én gyeden vagyok.
2015. nov. 19. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Házat akartok venni? Mert ahhoz törvèny írja elő az önerőt. Vagy csak felújítani? CSOK?
2015. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak felújítani szeretnénk, és a fűtést korszerűsíteni.
2015. nov. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!