Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék nyitni Paypalt de...

Szeretnék nyitni Paypalt de ugye ehhez elengedhetetlen a bankszámla és a rajta lévő 1 euro 50 cent, ha nyitok hétfőn bankszámlát az OTP-nél, aznap tudok Paypalra is regisztrálni és megerősítettni a fiókot?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szükségem lenne Paypal-re, viszont még nincsen bankszámlám. Ha most hétfőn regisztrálnék és feltöltetnék rá a regisztrálási összeget, amit visszaküldenek ha megerősítették a Paypal accountot, aznap megtehetem? Mivel a bankkártyát később küldik ki, kapok helyettesítő lapot vagy valamit amin rajta vannak ezzel kapcsolatos adatok? (bankszámlaszám stb.)

2015. nov. 28. 02:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés:

VISA Classic kártya

Széleskörű nemzetközi elfogadottsággal rendelkező dombornyomott kártya

a legtöbb fizetési formához


Ha ezt igénybeveszem (mert csak így tudom a számlámat paypallel összekapcsolni), ez díjköteles? Igénybevételnél vagy akár később..

2015. nov. 28. 02:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden bankkártyának és bankszámlának van valami díja, egyiknek több, másiknak kevesebb. Kellemzően néhány száz forint havonta.


A paypalhoz kell a bankkártya cv kódja, lejárati dátuma, ezeket szerintem nem kapod meg hamarabb, mint a kártyát, de fene tudja. Esetleg ha csak virtuális kártyát csináltatsz, az talán hamarabb megvan. (Én is azzal paypalozok.) Amúgy az egész regisztrálgatás, megerősítgetés nekem 4 napot vett igénybe, ezután tudtam használni a paypalt.

2015. nov. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!