Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Media marktba kapnék hitelt?

Media marktba kapnék hitelt?

Figyelt kérdés

A kèrdèsem,hogy a media marktba kapnèk hitelt? 21èves vagyok,4hónapja van folyamatos munkaviszonyom(államilag támogatott cègnèl) a bruttó fizetèsem 150.000forint felett van,adosságom,más hitelem nincs! az egèsz összeg minden hó 6.án a saját számlaszámomra èrkezik!

egy drágább almás mobiltelefont vennèk!

köszönöm előre is!



2015. nov. 29. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapsz, ha határozatlan idejű a munkaszerződésed.
2015. nov. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor se valószínű, mert csak 4 hónap a munkaviszonyod, ami kevés.


Azt meg had ne mondjam mekkora baromság 98e ft-os fizetéssel hitelre 250e forintos ájfónt venni...

2015. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem... a te érdekedben.
2015. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2: Azt nem akarták tudni, mióta van a munkaviszony, amikor én érdeklődtem a feltételekről.

Ezeket mondták: 1. határozatlan idejű szerződés, illetve a futamidő végéig kitartó határozott idejű szerződés 2. minimum kereseti összeget határoztak meg, amire nem emlékszem most már, és 3. 80 év alatti életkor.

Itt is ír belőle valamennyit:

[link]

2015. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a 10. válaszban is olvashatók feltételek, de 2010-ből:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


Nagyon érdekes, hogy miért nem mész el az adott áruházba, és kérdezed meg ott, hogy milyen feltétellel adnak áruhitelt?

2015. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most akartam igényelni és elutasitottak.


12 év folyamatosan munka viszonyom van egy helyen.

Nincs mashol hitelem.

Nettó 250.000 fizetéssel.


Persze nem magyarázzák meg. Senki nem érti...

2022. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!