Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok más fajta kártyát...

Tudok más fajta kártyát igényelni az Ersténél?

Figyelt kérdés
Eddig Visám volt, amivel tudtam Pokerstarsra befizetni, de most küldtek egy szar Maestrot, amit nem fogad el a Pokerstars pénztárja. Lehet kérni, hogy megint Visát adjanak?
2015. dec. 1. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet rá kell fizetni, de lehetni lehet
2015. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen kártyát igényelhetsz. Érdemes Mastercard-ot kérni, azt bármire tudod használni, és elég jó biztonsági háttér is van mögötte. Be lehet például állíttatni, hogy netes vásárlásnál teljesen ingyenesen küldjön egy kódot a telefonodra a vásárlás folytatásához. Ezzel el tudod kerülni, hogy tudjanak vele vásárolni neten, ha ellopják.
2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló:

Ezeket ugyanúgy tudja a Visa is. Nem értem, miért gondolod, hogy a Mastercard bármiben is jobb.



Kérdező:

Egyoldalúan módosították a szerződésedet? Hiszen Visa kártyát továbbra is bocsát ki a bank. Mert ha nem bocsátana ki, akkor érthető lenne.


Esetleg már nem vagy diák és diákszámlából átettek másikba? A kártyád pedig diákkártya volt? De akkor sem stimmel, hiszen Visa nem csak diákkártyában van az Erstenél.

2015. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig diákkártyám volt, ami most novemberben lejárt, ezért postán küldtek egy másikat, ami már nem diákkártya.

Szerintem bemegyek és kérek más félét, mert ezt nem tudom használni az interneten.

2015. dec. 2. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt kaptad?



A diákszámládat átminősítették nem diákká? Nem küldtek előre levelet, hogy kártyacserével is jár majd?

Lehet, hogy ebben az esetben ingyenesen igényelhetsz újat, nem tudom.

2015. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!