Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rábeszéltek az OTP nél a...

DSSA kérdése:

Rábeszéltek az OTP nél a American Express kártyára de most hogy haza értem már nem biztos hogy ez kellene nekem ha nem nyúlok hozzák nem fizetek vele akkor nem vonnak le tőlem pénzt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 11:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Van erre valami hűségnyilatkozat vagy le lehet mondani?
2015. dec. 2. 11:58
 2/8 anonim ***** válasza:

De igen, kártyadíja akkor is lesz, ha egyszer sem használod.

A lemondásra pedig szerződésenként éás bankonként más-más vonatkozik, szóval nézd meg, mit írtál alá.

2015. dec. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add vissza de izibe!
2015. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így 1 évig nincs a kártyának díja meg a bankkártyámnak eltörölték az éves díját
2015. dec. 2. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
3#: egyszer nem teszed vissza időben a pénzt a hitelkártyádra és máris bebuktad. Nekik ez az üzlet és erre rá is játszanak.
2015. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajna nekem is volt.Annyit használtam, amit vígan rá tudtam tenni, de mihelyst lehetett, lemondtam.
2015. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha elsö évben nincs kártyadij valószinüleg nem tudod 1 évig lemondani, szóbeli tájékoztatáson nem volt erröl szó esetleg papiron aláirtad hogy minden infot megkaptál, cdt adtak? Vannak ingyenes jogsegélyszolgálatok felkeresnék helyedbe egyet,milyen jogi lehetösségeid vannak.
2016. jan. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El kell olvasni az ÁSZF-et meg a szerződést. Ha 5-6 ezret buksz csak rajta, add vissza. A hitelkártya nagyon rázós ügy, ráadásul a AMEX-et kishazánkban nem mindenhol fogadják el
2016. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!