Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem érkezett meg az új...

Miért nem érkezett meg az új bankkártyámra az ösztöndíj?

Figyelt kérdés

Nem rég csináltam OTP-junior bankkártyát, mert szerintem ez jobb mint a K&H. A neptunban beírtam a 16 jegyű számlaszámot és átállítottam alapértelmezettnek.

Ha nem így kell beállítani, hogy az újra utalják akkor hogy? :D



2015. dec. 6. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
A régit nem tudom törölni, mert az írja, hogy "A törlés nem lehetséges hivatkozás miatt."
2015. dec. 6. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Még csak hatodika van, az utolsó banki nap pedig negyedike volt. Meglepődnék ha bárki ilyen hamar utalna.
2015. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Jah és plusz infók:


A bankkártya és a bankszámla nem ugyanaz. A pénzed minden esetben a bankszámlára megy, nem a bankkártyára. Azzal csak hozzáférsz a számládhoz.


A Neptun nevű foshányás pedig azért nem engedi a régi számládat törölni, mert már volt róla befizetés, vagy rá kifizetés. Ezt jelenti a "hivatkozás miatt".

2015. dec. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a bankkártya és a bankszámla nem ugyanaz, nem ez volt a kérdésem.

Novemberi ösztöndíjról van szó.

2015. dec. 7. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4/4 Időpont ma 09:30


Mégis úgy tetted fel a kérdést, hogy a bankkártyádra megérkezett-e. Ha meg a novemberi nem érkezett meg, akkor irány a HÖK Szociális/Jóléti/Öszöndíj/fityf.szom bizottsága, és panaszkodj náluk, ők tudják mi a helyzet.

2015. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!