Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyám szeptember...

OTP Junior kártyám szeptember végén lejárt, kellett volna újat kapnom?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A lejárt kártyát nem tudod használni, vagyis október 1-től nincs használható kártyád, ami nem járja, hiszen a banknak biztosítania kellene érvényes kártyát. De azóta nem is akartad használni?
2015. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem,azóta még nem használtam volna..

Gondolom akkor menjek be egy fiókba?

2015. dec. 7. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem multal el veletlenul 26? Csak mert ha igen, akkor bizony nincs tobb Junior kartya. Annak idejen en is ugy jartam, hogy nem jott az uj, telefonaltam, es kb. ramripakodtak, hogy me' nem tudom hogy nekem mar nem jar olyan.
2015. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még nem,23 vagyok.
2015. dec. 7. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan jártam, nekem októberben járt le.

november elején mentem be megkérdezni, hogy mi a fa.sz van és aztmondta az ügyintéző, hogy annyit lát a gépben, hogy feladták, csak nem érkezett meg hozzám.. igényelt nekem egy újat és 2 hét múlva megkaptam.

2015. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben kérdezősködtem a házban és kiderült hogy már régen megérkezett csak "elfelejtkeztünk" róla.:)
2015. dec. 7. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
:D
2015. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!