Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-s számláról PayPalomra...

OTP-s számláról PayPalomra próbáltam átutalni pénzt, viszont a Kedvezményezett nevéhez "BofA re: PAYPAL PTE LTD"-t írtam. És a pénzem el is lett utalva, de nyilván PayPalra nem érkezett meg. Ilyenkor hogy tudom visszakapni a pénzem?

Figyelt kérdés
És akkor a Kedvezményezett nevéhez ugyanúgy a saját nevemet kellene írnom, igaz?

2015. dec. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem a saját nevedet kell, hanem a Paypalét.

Közlemény rovatot kitöltötted?

2015. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Így töltöttem ki:


Beneficiary name - BofA re: PAYPAL PTE LTD: /ezt írtam a Kedvezményezett nevéhez/

Bank - Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest: /ezt sehova se írtam/

Bankszámlaszám - 10918001-0000000115050684: /ezt írtam a Kedvezményezett számlaszámához/

Transfer ID - E10RLM8DT3VMX1X: /ezt pedig az Átutalás közleményébe/


Vagy lehet, hogy attól mert még az OTP végrehajtotta az átutalást, attól még kell várni mire PayPalon is megjelenik az összeg?


(Most megnéztem a tranzakció adatait is:

Ellenoldali számlaszám 10918001 -00000001 -15050684

Ellenoldali név BofA re: PAYPAL PTE LTD

Közlemény EB E10RLM8DT3VMX1X


A közleménynél miért van ott az az EB? Én nem írtam bele...)

2015. dec. 10. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól csináltad, meg fog érkezni, csak várni kell 2-3 napot.

Mikor utaltad?

2015. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, bocsi. ><


Meg is jött a számlámra, csak először utaltam át PayPalra ezért nem tudtam, hogy ha már levonták a pénzt a számlámról, akkor még várni kell bizonyos ideig, mire felkerül PayPalra.


De köszönöm szépen a megnyugtatást! ^^

2015. dec. 11. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A kedvezményezett neve teljesen mindegy, ha a számlaszám stimmel, akkor nem lesz baj!
2015. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!