Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudok kis összeg kölcsönt...

Hogy tudok kis összeg kölcsönt felvenni?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdésem lenne felétek, miszerint vennék fel, kis összegű kölcsönt (kb:.500-550. 000e FT), DE, én a jelenlegi cégemmel/munkáltatómmal HAVI szerződés hosszabításban vagyok. És ez itt a probléma. Eddig bárhova mentem mindig ez miatt utasítottak el. Bárkinek bármi ötlet hogy hogyan lehetne ezt megkerülni? Persze legális keretek között! Trollok kíméljenek!

2015. dec. 17. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy legálisan, és ez már nem is olyan kis összegű kölcsön.

Uzsorástól esetleg, de azt meg inkább soha.

2015. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ez nem kis összegű kölcsön.

azt a 30-100 ezerre mondják.

ez már egy normál személyi kölcsön.

sehol sem fognak adni ilyen szerződésre.

nem vicc, nincs olyan pénzintézet, ami ezt bevállalná.

és ha jövő hónapban nem hosszabbítanak?

kezd el más dolgokban gondolkodni, mert ez nem fog összejönni.

eladni vmit, vagy ismerőstől kérni.

2015. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Uzsorástól.

De azért ahhoz nem árt ha van egy jó sebész/ plasztikai sebész ismerősöd.

2015. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igazából az a vicc hogy te ezt komolyan gondolod, és ez nem trollkodás...
2015. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vicc-nem vicc,sajnos a jóó magyar ember ráfanyalodik,pedig hidd el nekem sincs semmi kedvem hozzá,de ha egyszerűen kell...A szükség nagy úr,a munka meg szrt se ad! (sajnos)
2015. dec. 17. 20:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Ami meg azt illeti,én azt hittem hogy a nagy összeg az 1 millától számít annak,mint ami! Avagy elfogadhatom azt hogy az élet újfent megint beszpatott :(
2015. dec. 17. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, mit dolgozol, és tény, hogy a havi szerződés nem jó, de van vmi, ami jó benne:

ha keresnél valami más munkát, nem kellene 3-4 hónap felmondási idővel számolnod, hanem szinte azonnal kezdhetnél az új helyen.

én nem hiszek abban, hogy nincs munka. a keleti országrészben lakom, ami elmaradottnak számít a dunántúlhoz képest. több munkanélküli ismerősöm van, próbáltam nekik segíteni, de mindig a kifogás jött, hogy melyik munka (több féle is volt) miért nem jó. egyszer ki is írtam ide, itt is volt, aki fikázta a munkát, hogy hát az nem egy álommeló. mondom persze, de az illető konkrétan éhezik, és 70 ezer is jobb, mint a 22 ezres segély. de a legtöbben azt mondták: az emberek nem is akarnak dolgozni.

volt, aki azt mondta, rossz a közlekedés a szomszéd városba. valóban nem a legjobb, de mégis, több száz ember meg tudja oldani nap mint nap.

másik: nem megy dohányboltba eladónak, mert nincs kereskedelmi végzettsége, meg amúgy is, ő nem dohányzik.

harmadik: személyesen kellett volna bemenni a boltba, de "aznap épp nem járt arra".

ez 3 különböző ember, 3 különböző munkahely.

ja, meg itt gyakorin is volt egy fiatal gyerek, ő aztán nem megy gyárba 3 műszakba, mert ő nem ezért érettségizett le. több oldalon át kapta az ívet, de nagyon fennhordta az orrát, ő aztán többet ér annál, mintsem gyári munkás legyen.

na szóval, tessék elkezdeni mást keresni, még 8 általánossal is elmehetsz rengeteg helyre, még itt keleten is, nemhogy máshol. annyi ipari park, gyár, üzem fejleszt mostanában, és igenis mindenhol van felvétel. nem egy ismerősöm megy át egyik állásból a másikba, mert AKAR dolgozni, míg mások azon keseregnek, hogy évek óta nem találnak semmit.

ezek a gyárak sem álommelók, de műszakolva, a műszakpótlékokkal bőven 100 felett lehet keresni, a próbaidő után határozatlan idejű szerződéssel.

2015. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Avagy elfogadhatom azt hogy az élet újfent megint beszpatott :(" - Kb. ez a helyzet.
2015. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van annak, aki írta, hogy sokan dolgozni sem akarnak.


Én gyárban dolgozok, havi nettó 140-170 körül kapok 180 órára, plusz 30 ezer kafetériát. Mellette suliba járok. Folyamatos felvétel van nálunk. Van egy ismerősöm, aki már vagy 1 éve munkanélküli. Mondtam neki jöjjön hozzánk, még céges busz is jár onnan, ahol ő lakik. És csak jöttek a kifogások, mondtam neki, adjon önéletrajzot, leadom és felveszik. De csak kifogás kifogás hátán. Akkor haljon éhen...


Bocsi az offért.

2015. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

22:35


ahol én dolgoztam gyárba ott havi 80ezerrel szúrták ki az ember szemét, szakmunkásként...

2015. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!