Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior Bankkártyám van,...

OTP Junior Bankkártyám van, de már betöltöttem azt a kort, ameddig érvényes. Nem küldtek újat, pedig már le is járt. Mit kell ilyenkor tenni? Megmarad a folyószámla számom, vagy újat kell csináltatni?

Figyelt kérdés
OTP Junior Bankkártyám van, de már betöltöttem azt a kort, ameddig érvényes. Nem küldtek újat, pedig már le is járt. Mit kell ilyenkor tenni? Megmarad a folyószámla számom, vagy újat kell csináltatni?
2010. márc. 24. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A számlaszámod nem fog változni, de úgy emlékszem a kártyacsere miatt fiókba kellett mennem (de lehet, hogy lejárat előtt küldenek egy nem Juniort). Szerintem nézz utána, nehogy előnytelen csomagba tegyenek, vagy elgondolkodhatsz másik bankon is...
2010. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. A folyószámla számod megmarad, de nem küldenek automatikusan új kártyát. Be kell menned egy OTP fiókba, és igényelned újat. Ugyanúgy ingyenes az OTP Junior Plus is, amit ha jól emlékszem 26 éves korodig használhatsz. A feltételei közel megegyeznek a sima Juniorral. Arra figyelj, hogy ha már le van járva a kártyád automatában ne használd, mert benyeli, amiért le van járva. A bankfiókban a régit bevonják, az új oda a bankfiókba kb.2 hét múlva megérkezik.
2010. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Scream85 ***** válasza:
Én tavaly év végén kaptam egy levelet,hogy ha lejár a Junior kártyám automatikusan küldik az új normál kártyát.
2010. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!