Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges, hogy tőlem vonják...

Lehetséges, hogy tőlem vonják ezentúl a lakáshitelt és ne a páromtól?

Figyelt kérdés
A férjem számlájáról vonják,de lehetséges estleg,hogy ezentúl ne arról hanem a sajét számlámról vonják.Mind a ketten tulajdonosok vagyunk és ketten vettük fel a hitelt.
2008. szept. 16. 14:30
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ezt a bankban kéne megérdeklődni!Nekünk is van hitelünk szintén mind a ketten tulajdonosok vagyunk!Csak nálunk a párom az adós én meg az adóstárs gondolom ez nálatok is így van!Én úgy tudom, hogy az adóstól vonják de nem hiszem hogy akadálya lenne fordítva is!
2008. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem akkor állnának át a te számládra, ha a párod számlájáról egy ideje már nem tudták leemelni a pénzt.
2008. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezt Küldöm Nektek
2008. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A banknak az a lényeg, hogy fizessetek, ezért menjetek be együtt, és szerintem nem lesz akadálya a módosításnak.
2008. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Voltunk a bankba és elintéztük.
2008. szept. 24. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!