Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért ilyen tetű lassú az OTP...

Miért ilyen tetű lassú az OTP sms értesítő szolgáltatása?

Figyelt kérdés
Kedd délelőtt vettem fel pénzt és szerda este jött róla értesítés. Így semmi értelme nincs.
2016. jan. 7. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltatónál is lehet hiba, az nem az OTP. Én is náluk vagyok, nekem minden sms azonnal jön.
2016. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kártyás tranzakciókkal nincs gond, de a számlás tranzakciók késnek 5 percet.


Amúgy sincs semmi értelme a szolgáltatásnak. A 21. században mehetne az egész internetes alapon. Ahogy részben már megy is, van OTP app minden platformra, csak épp push üzeneteket nem tud küldeni. Meg ha belépek, akkor a kártyás tranzakciókról SEMMIT nem ír. Biztos szegények nem tudjak megoldani, miközben a fizetős SMS-ekben részletezve van minden.


De valahogy egyik bank sem nyit új irányokba, csak szedik be a zsíros lóvét SMS-ekre.

2016. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az OTP-nél kétféle SMS szolgáltatás is van: a számlakontroll és a kártyakontroll.

A kártyakontroll az, ami azonnal küld SMS-t minden kártyás tranzakció után, a számlaértesítő csak akkor jön, amikor azt a bizonyos terhelést lekönyvelték. Ez pedig valóban egy-két nap.

2016. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!