Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentával kapcsolatos...

Fundamentával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éve gyűjtök havonta 20 ezret (ez a max). Szerintem ez az egyik legjobb rendszeres megtakarítási forma, hiszen előbb-utóbb mindenkinek szüksége lesz lakásra. 30%-ot hozzátesz az állam, ilyen hozamot legfeljebb a tőzsdén érhetsz el, de ugye nem kis kockázattal.
2010. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak lakásvásárlásra hanem építésre és felújításra is felhasználhatod.
2010. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hugom gyűjt rá, eddig jó tapasztalatai vannak.
2010. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát biztonságos az igaz, de csak lakás célra lehet használni szóval meggondolandó, és ha nem tudod végig fizetni akkor amit az állam ad rá az elúszik....kamata meg igazából nincs, plusz mindenről számlát kell vinni, ugyh nem lehet van egy ismerős kőműves alapon sem csinálni a dolgokat...és a hosszú távú megtakarítások többet hozhatnak tekintve hogy kamatos kamattal működnek...

egy pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozok, szívesen segítek neked, hogy a céljaidnak legmegfelelőbb megtakarítási formát megtalálhasd

írj egy e mailt ha szeretnél tanácsot kérni

2010. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hátha valakinek szüksége lesz még erre az infóra: Ha 8 évig fizeted, akkor arra használod, amire akarod. Nem kell semmit se igazolni...

Az én szüleim is 8 évig gyűjtötték a nevemre a pénzt, és én nem lakást, hanem jogosítványt szereztem rajta + a többit betettem a bankba...

2010. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly júliusban megszűnt a szabad felhasználás, igazolni kell.
2010. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!