Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erstések! Hogyan kapcsoljam...

Erstések! Hogyan kapcsoljam ki az automatikus fizetéseket?

Figyelt kérdés
Ha 1 netes szolgáltatássla össze van kötve a számla és vonja le a havi összeget hol tudom letiltani? Fél órája keresem de nincs olyan fül ennél a ******* banknál. Ti megtaláltátok? Hol?
2016. jan. 9. 11:28
 1/10 A kérdező kommentje:
.
2016. jan. 9. 11:48
 2/10 A kérdező kommentje:
,
2016. jan. 9. 11:48
 3/10 A kérdező kommentje:
jó hogy ilyen sokan tudok válaszolni.
2016. jan. 9. 11:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:D marha jó. Még én érezzem magam szarul hogy veszem a fáradtságot válaszolni.

Ha olyan sürgős, miért nem hívod fel a telebankot?


Én a helyedben a megbízások, csoportos beszedés menüpontot nézném meg.

(De azt sem tartom kizártnak hogy PayPallal vállaltad az előfizetést, ez esetben ott kell lemondanod, nem az ersténél.)

2016. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező:

1- nem kötelességünk válaszolni

2- próbáld meg pontosabban megfogalmazni a kérdésedet


Én pl. elolvastam, de mivel nem lehet tudni, hogy milyen szolgáltatásról beszélsz, így nehéz tanácsot adni:

nem tudjuk, hogy bankon belül vagy kívül állítottad be.


Ha pl, egy olyan szolgáltatásra fizettél be egy külső oldalon, ahol megadtad a bankkártya adatait, akkor az nehezebb dió lesz, mert ott automatikusan vonják. Ebben az esetben próbáld meg azon az oldalon tiltani.

2016. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán le kellene mondani a szolgáltatást...ehhez semmi köze a bankodnak.
2016. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne érezze magát senki rosszul. :D


A paypalon már mindet letiltottam.

2016. jan. 9. 12:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Mégis kifizetett 1000 forintot valamiért.
2016. jan. 9. 12:45
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha a bank nem engedné levonni akkor megoldható lenne ahogy a paypalnál sem a szolgáltatást mondom le hanem letiltom az automatikus fizetést ezt a funkciót keresem a netbankban. és max. megszűntetik a szolgáltatást amiért fizettem ha letiltatom.
2016. jan. 9. 12:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a netbankban letiltathatnád az automatikus fizetést, akkor a boltban sem tudnál bankkártyával fizetni - ezért nem tudod a bank oldalánál letiltani. Nincs ilyen lehetőség, azért nem találod.


Paypalhez virtuális kártyát/számlát szoktak csináltatni, s azon csak annyi pénzt elhelyezni, amit vásárlásra akar költeni.

2016. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!