Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb legerosebb bank magyarorszagon? Melyiknel erdemes szamlat nyitni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Erste Banknál vagyok, megbízok bennük, és elégedett vagyok velük.
2016. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy melyik a "legjobb", arról sokat lehetne vitatkozni. Legerősebbnek vagy legalábbis legbiztosabb helyzetben lévőnek én az OTP-t mondanám.
2016. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

A legbiztosabb egy magyar bank???

hahaha

Ebben az országban már semmi sem biztos...

2016. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegfőösszeg alapján az OTP vezet, ezt követi a K&H és az Erste. Nemzetközi viszonylatban a Citi a legnagyobb játékos, ami most kivonulni készül, átadva a lakossági üzletágát az Erste-nek.


Az, hogy melyik a legjobb, sok mindentől függ, például hogy milyen szolgáltatásokat akarsz igénybe venni. Raiffeisennél volt vállalkozói számlám, csak jót tudok róla mondani. Anno az OTP-nél kezdtem diákszámlával, arról meg szinte csak rosszat. Citi-nél volt régen hitelkártyám, abban ők a legjobbak, de sokszor inkorrektek, piócák, hívogatnak állandóan (nem elmaradás miatt) ajánlatokkal, nehéz volt megszabadulni tőlük. Igaz vérprofi értékesítőik vannak, ez csak az én szemszögemből tűnik undormány nyomulásnak. Most Erste-s vagyok és meg vagyok elégedve, itt a legnagyobb a kínálat befektetési termékekből, kiváló a netbank, az ügyintézők szakértelme viszont hagy maga után kívánnivalót. Ha csak folyószámlás lennék kisebb fizetéssel, akkor viszont tuti nem az Erste-t választanám, mert magas lenne a havidíj.

2016. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Annál érdemes amelyik legjobban megéri neked.

Mindegyiket az OBA biztosítja így ugyanolyan biztos vagy épp ugyanannyira nem biztonságos mind.

2016. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MSmester111 válasza:
Rossz a megközelítés! Ha nem akarsz milliókat tartani a számládon ott kell számlát nyitni, ahol a legkedvezőbbek a feltételek. Én a Citi Banktól csak azért mentem el mert - jól emlékszem - 2 millió forintot kell tartani a számlán, hogy full ingyenes legyen. (Azt egyébként megvette az ERSTE, és őszre teljesen beleolvad a lakossági részleg.)A CIB bankban találtam meg a tutit. Minden ingyenes, kivéve a pénzfelvételt. (kivéve a kötelező 150 ezer Ft-ot 2 alkalomra elosztva)
2016. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
41%

Ha lenne mit tartani rajta én egyik magyar bankot sem választanám soha. Mind csaló, és lehúzzák az ügyfeleket. EZ állampolgárként pedig bárhol nyithatsz számlát az UNIO területén. Szóval ha komolyabb és tisztességesebb bankot keresel, olyat ne Magyarországon keress, és ne Magyar bankot, mert azok meg aztán még ocsmányabbak mint a külföldiek, csak kevésbé esik szó róluk nálunk mert itt a külföldi az ellenség.

Amikor pedig az mondom külföldi bankot válassz, akkor azt is jelenti, hogy leánybankot ne! Az ugyanis tökre úgy működik mint egy magyar, csak épp sokkal drágábban.

2016. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Magyart ne? Na az lenne csak az igazi lehúzás ha mondjuk osztrák bankot használnék. Miközben itt élek, forintban kapom a fizetésem, forintban költöm el és folyamatosan ki lennék téve a forint/euro váltogatás miatti kockázatnak és költségeknek.
2016. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom be, miért lenne egy külföldi bank jobb választás magyar (HUF) fizetés mellett...

Főleg mert kint nem azt lesik az ügyfelek, hogy mi van ingyen, hanem hogy milyenek a kapott szolgáltatások.

Magyarországon ha már 200 forintot elkérnek a számlavezetésért, akkor megy az óbégatás, hogy le akarnak húzni...

2016. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dávid ***** válasza:

Szerintem a K&H, OTP a legerősebb.

Az ERSTE egészen borzasztóan muködik, 4000.-Ft/év, ha tartósan lekötöd náluk a pénzedet, a bankszámlavezetési dijon felul!!! Vicc az egész.

K&H, CIB, Raiffisen normálisan mukodik, az OTP picit drága.

2016. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!