Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél, ha személyesen be...

OTP-nél, ha személyesen be megyek, tudok kártyára utalni 2000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Ugy értem.. Ilyen kis összeget tudok úgy kártyára utalni, hogy csak minimális kezelési költséget von le? Ha egyáltalán von le.. (ill. mennyit?) előre is köszi.
2016. jan. 23. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Kártyára nem lehet utalni, csak számlára.

Ha van OTP-s számlád, akkor tudsz utalni.

Ha nincs, akkor csak kp-t tudsz befizetni, de csak OTP-s számlára, ez ingyenes.

2016. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lesz tranzakciós díj mindenképp, számszerűleg nem tudom.

Viszont illene megtanulni, hogy nem kártyára utalsz, hanem bankszámlára.

2016. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Utalás esetén van valamilyen díj, ez számlacsomagtól függ, nem tudjuk így megmondani, hogy mennyi lesz.

2016. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Diák vagyok, és mivel esti tagozatos suliba járok, (ugye nappal melózom) a pénzt már nem számlára küldik, hanem kp-ben kapom meg sajnos. (amikor rendes nappali tagozatos sulis voltam, úgy normálisan a kártyámra küldték a fizetést. nem tudom mi értelme volt a változtatásnak, de mindegy) szóval már 3 hónapja offos a kártyám használata, mert kp-be jön a pénz, és vannak szolgáltatások, amiket csak úgy tudok igénybe venni, ha a bankkártyámról von le.. Ezért a számlámra szeretnék 2000 Ft-ot "felrakni" hogy normálisan tudjam intézni a dolgaim.
2016. jan. 23. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Saját számládra díjmentesen fizethetsz be kp-ban.

De még egyszer mondom, hogy a pénz nem a kártyán van, hanem a számlán.

2016. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ;D
2016. jan. 23. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!