Ha nem szeretném hogy a számlámon legyen az 1 millió Ft-om, mit kezdhetnék vele pár hónapig, amíg nincs rá szükségem?

Figyelt kérdés
5 hónap múlva lesz szükségem a pénzre, de addig nem szeretném ha a számlámon lenne, de ha lekötném olyan kevés a kamat összege (pár ezer Ft), hogy annak meg nincs értelme. Mit kezdhetnék vele szerintetek?
2016. jan. 24. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Miért baj, ha a számládon van?
2016. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En egy-ket eve, mikor volt kicsit több "felesleges" penzem, azt takszövbe vittem, vmi ertekpapirba. Viszonylag atlagos kamat, es nem vonatkozott ra a kamatado. A te esetedben viszont neheziti, hogy hacsak nem olyan szamlacsomagod van, akkor havi 150ig tudsz iongyen kp-t felvenni, vagyis a maradek 850 ezer felvetelere többe kerülne, mint amennyit 5 honap alatt kamatozna. Ugyhogy en hagynam a szamlan, de engem is erdekel, hatha masnak van jobb ötlete.
2016. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Átrakhatod devizába, mert ott magasabb a kamat, de elvinné az esetleges árfolyamkülönbözet (vagy épp megsokszorozná, de a lényeg hogy azért az kockázat). A lekötés tényleg lóaszt sem hoz, én is csak pont azért szoktam lekötni amiért te, hogy elkülönítsem az összegeket.
2016. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!