Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden bankban kibeszélik az...

Minden bankban kibeszélik az ügyfeleket az ügyintézők?

Figyelt kérdés

K&H-s vagyok és a pécsi fiókjuk egy óriási pletykafészek. Visszataszító, hogy belépek és már rögtön azt hallom, hogy X mennyit keres képviselőként, Y mennyit költ szállodákra, Z meg mennyire ostoba, hogy két év után megszüntette az életbiztosítását, mert százezret bukott rajta. Belegondolni is rossz, hogy engem is ugyanígy kibeszélnek, más ügyfelek meg hallják, miközben várnak. Sajnos sokat vagyok kénytelen fiókba járni, mert több számlám, megtakarításom van. Hiába a netbank, a szerződéseket kézzel kell aláírni...


Nem az én műfajom a panaszkodás, de eléggé zavar a dolog. Más bankoknál is ez megy?


2016. jan. 25. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, mondjuk ügyfel előtt nem szabadna...
2016. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ez nem bank, hanem emberfüggő.
2016. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is K&H-nál van számlám, ismerem az ottani fióki dolgozókat. Néha tesznek megjegyzést 1-2 ügyfélre, de nem beszélik ki őket.

Ez inkább emberfüggő,illetve hogy hol van az adott bank fiókja. Pl. egy kistelepülésen lévő fiók dolgozó valószínűleg jobban kibeszélik az ügyfelek, mint egy forgalmas budapesti fiók dolgozói.

2016. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem, mert ez konkrétan bűncselekmény visszaélnek olyan adatokkal, ami banktitoknak minősül és nyilvánosan hangoztatják...
2016. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egymás között a legtöbb helyen kibeszelik, sőt ha nagyobb rendezvényük van, akkor a vicces, botrányos sztorikat is megbeszélik egymás között. De névvel, konkrét adatokkal karöltve csak az idióták dobálóznak ügyfelek előtt.

Ahogy az orvosok is kibeszelik egymás között a vicces, kemény eseteket, vagy pl ha egy nap egymás után 10 büdös beteg jön, de akinek egy cseppnyi esze is van, nem kezdi el a másik páciens előtt ecsetelni, hogy c vagy y milyen panasszal fordul.hozzá

2016. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a sotet ugyfelekre gondoltam, akiknek kilog a kapanyel a szajukbol es forint alaku kolcsont kernek meg segelyre akarnak tizmilliot felvenni. Kibeszelnek ezek az ugyintezok barkit, aki ostoba azt azert, akinek meg jobban megy azt meg azert. Csakhogy ezzel banktitkot sertenek, az meg ha jol tudom jogszabalyba utkozik.
2016. jan. 25. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!