Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gránit Bankkal kapcsolatban...

Gránit Bankkal kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata,megosztaná? Jelenleg az OTP-nél van folyószámlám,de sokallom a költségeket.

Egyetlen problémám a Gránittal,hogy csak egy,budapesti fiókjuk van.


2016. jan. 26. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ott van számlám, még az elején nyitottam, amikor még jobbak voltak a kondíciók, de szerintem most is az egyik legolcsóbb bank. Bankfiókjukban sosem voltam, nem volt rá szükségem. Én tudom ajánlani.
2016. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden számlájuk OBA garanciás, tehát túl sok veszélye nincs.

Engem is inkább ez az egy bankfiók zavar. Ha mondjuk pont Debrecenben vagy Nagykanizsán tartózkodsz és szükséged van nagyobb összegre készpénzben, akkor pont megszívtad.

2016. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Második válaszoló:ha esetleg tudsz hasonlóan jó feltételekkel bankot,megosztanád,melyik az? Engem is az zavar,hogy csak egy fiókjuk van.
2016. jan. 30. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Még van a Magnet, ami hasonló a Gránithoz, de több fiókjuk van, igaz, az egyetlen Dunakeszi fiókon kívül az összes budapesti.


Én még a Raiffeisent tartom jónak. Igaz, most nemrég ők is elég sok fiókot megszüntettek, de még így sem állnak rosszul országos szinten, Bp-en meg főleg nem.


Náluk van a Díjnullázó Plusz csomag, havi 150e-es jövedelem mellett ingyenes a számlavezetés, a csoportos beszedések és 100e forintig az utalás is bankon kívülre és belülre egyaránt. Nekem ez mondjuk szimpatikus.

2016. jan. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dunakeszi tökéletes,itt lakom.Nekem a 150.000 nem játszik,minimálbért utalnak rá,azt kiveszem pár havonta,és erre kell csak a számla.

Ezt a Magnetet megnézem,köszönöm!

2016. jan. 31. 09:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a Magnetet neked találták ki! Van ingyenes számlavezetés, vagyis ha akarod, akkor ingyenes, de ha akarsz, akkor fizethetsz. Elég rugalmasok, olvass utána! :-)
2016. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!