Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan működhet az, ha én 10...

Hogyan működhet az, ha én 10 milliós hitelt felveszek, és később adok el egy ingatlant, aminek az árából előtörlesztek, lehet így csinálni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor rosszabbul járnék? Felszámolnak a bankok többet, ha előtörlesztek?
2016. jan. 28. 09:16
 1/1 xswerdy ***** válasza:

szokott lenni a bankoknak kifejezetten ilyen esetekre áthidaló hitel megoldása. Ez általában ingyen előtörleszthető, de magasabb a kamata, mint a normál hitelnek.


De lehet, hogy a normál hitellel + előtörlesztési díjjal jobban jársz. Találkoztam ár olyan hitellel, ami alapvetően hosszútávú, kedvező kamatú, ingyen előtörleszthető, de ha 5 éven belül végtörleszted, akkor van egy elég magas költség.


Érdemes hitelközvetítővel beszélni, elmondva, hogy ilyen céllal keresel, és ő keres neked ennek megfelelőt.

2016. jan. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!