Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik, ha nem tudom...

Mi történik, ha nem tudom fizetni a lakástörlesztésem?

Figyelt kérdés
55.000 Ft-ról felment 95.000 Ft.ra. A forintosítás után 84.000 Ft. Így is rengeteg. Sokszor voltam már a bankban de mindig elutasítottak,hogy ez van fizetnem kell. Ezt képtelen vagyok kifizetni.Mellesleg olyan lehetőségeket ajánlottak amit nem tudok vállalni.

2016. febr. 1. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmondják a hitelt, és utána végrehajtóhoz kerül. Próbáld meg előbb, úgy a megegyezést a bankkal, hogy Te adod el az ingatlant.
2016. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az helyzet hogy nem akarom eladni mert benne lakunk a gyerekkel. Nincs hová menjünk. De sajnos a magas törlesztőrészletet sem tudom fizetni.A futamidő hosszabbításán gondolkodom,csak itt meg attól tartok,hogy megint pár év múlva kitalál valamit a bank,és megint ilyen csapdába esek.
2016. febr. 3. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem eszik olyan forrón a kását mint ahogy főzik!!

Hónapok talán évek is lehetnek mire történik valam mert mit tudnak kezdeni az ingatlannal a kutya nem veszi meg mint amennyit ők akarnak , nem tudnak annyi lóvet kihúzni belőle!!

Bár azért az itthonnak nagyon vigyáznék mert mégiscsak az otthonom

!

Meg jó hogy nekem csak hitelkártya tartozásom van de abból bőven!!

2016. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!