Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál nyissak bankszá...

Melyik banknál nyissak bankszámlát?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnék vásárolni úgy hogy bankkártyával fizetek és ehez nyitnék egy számlát. Van már egy számlám, de azt nem szeretném külföldi oldalon megadni, inkább nyitok egy másikat, ötlet hogy melyik banknál nyissak? 18 vagyok tehát olyat szeretnék ahol nincs számlavezetési díj sem más egyéb, vagy minimális. Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 5. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Otp-t semmiképp,borzasztóan undorító bank.
2016. febr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. De nézd végig s bankok honlapját, ott találhatsz ajánlatokat.
2016. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A számlavezetési díj elengedésének szokott lenni feltétele, általában jövedelem, a Raiffeisennél van kártyahasználatra épülő.

Iskolás vagy még, továbbtanulsz? Akkor a tanulói számlákat nézd meg, ezekkel nem vagyok képben, de általában olcsóbbak, mint a sima bankszámlák.

2016. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont erre való a webszámla/webkártya variáció.

Nekem OTP NetSzámla csomagom van, havi 580 ft ugyan a számlavezetési díj, de, ingyenes minden utalás, lehet kérni hozzá webszámlát/kártyát - ez egy virtuális számla+kártya, hogy internetes fizetéskor ne a saját számlád/kártyád adatait kelljen megadni. Erre a webszámlára saját számládról feltölthetsz pénzt és mindig csak annyit tarthatsz rajta, amennyit el akarsz költeni - így pl. nem tudnak jogosulatlanul leemelni a valós számládról pénzt.

Ha nem OTP-s vagy, akkor érdeklődj a számlavezető bankodnál - lehet ott is van ilyen megoldás.

2016. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Cibnél vagyok, egy olyan csomaggal ,ahol minél többet vásárolok (akár boltban, akár neten), annál olcsóbb a kezelési költség. Nagyon elégedett vagyok vele :)
2016. febr. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!