Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vállalkozói hitel igénylésénél...

Vállalkozói hitel igénylésénél a bank a fizetésem nézi vagy a bevételem?

Figyelt kérdés

Üzlethelyiséget szeretnék vásárolni.

A bevételemből eddig kivettem a fizetésem,kifizettem az államnak,ami neki jár,a többiből pedig intéztem az árubeszerzést,egyéb eszközöket,berendezéseket.

Jelenleg már berendezésre és egyéb eszközökre nincs szükségem,így egy jelentősebb összeg marad meg.

Vagyis maradna csak meg,mert ugye ha nem elköltöm,akkor fizetésként kell kivennem és jelentősen adózni belőle.

Én ezt nem szeretném,inkább költeném hiteltörlesztésre,ami működőképes is lenne.

de nem tudom,hogy a bank adna e hitelt,mert viszont a fizetésemből hivatalosan nem tudnám azt a kölcsönt fizetni.

A bevételemből igen,de a fizetésemből nem.

Tehát mit néz a bank?

Igen majd a bankban is részletesen rákérdezek,egyenlőre csak tájékozódok.

Köszönöm!


2016. febr. 12. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi a cashflow-ja a cégnek, milyen régi a vállalkozás, mennyire stabil az ügyfélkör, mennyire életképes stb.
2016. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A banki hiteltől lehet kedvezőbb a vállalkozásfejlesztési alapítvány mikrohitele.


Életképes üzleti terv kell hozzá és ingatlan fedezet. Beruházásra, már indulók is kapnak maximum 10 milliót.

2016. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!