Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Határidőre, banki átutalással...

Határidőre, banki átutalással kell fizetnem az érettségi vizsgadíjamat az államkincstárnak. A bank által kiadott igazolást fogadják el (nem azt, amit én kinyomtatok otthon). Ki tudja ezt adni a bank az átutalás napján? Vagy több napot kell rá várni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész abba a bankba, ami a bankszámlához kapcsolódik. Befizeted a díjat (a számlaszámot, összeget úgyis tudod), majd megkapod róla azonnal az igazolást. Én is ezt szoktam ilyen helyzetben tenni, mert hamarabb megvan.
2016. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos a Magyar Államkincstárba nem tudok bemenni, oda közvetlenül nem tudok befizetni
2016. febr. 13. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha bemész a bankodba és kitöltesz egy PFNY-11 számú nyomtatványt (készpénzátutalási megbízás). Ennek a másolatár megkapod ami le van bélyegezve és alá van írva. Ezt biztosan elfogaják.
2016. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!