Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tanácstalan vagyok és nem...

Tanácstalan vagyok és nem tudom hová nyuljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
A párommal mind a ketten doldozunk de sajnos ebbe a hónapba ez sem volt elég.az otp nél van számlánk próbáltunk hitelt felvenni de elutasitottak azzal hogy még gyerekkoromba volt egy junior számlám amin felgyülemlett a számlavezetési dij és nem kaphatok semmit igy mig ki nemrendezem. mivel anyagilag nagyon elcsúsztunk magyarul kB egy ezresem van nem tudom kifizetni viszont igy hitelt sem kapok. van erre megoldás?ki tud ezen segiteni? több dolog is van ami neheziti a helyzetet nem csak ketten élünk. van két gyerek is. kérem ha tud valaki megoldást irjon. köszönöm

2016. febr. 18. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

2 megoldás van:


- Többet kell keresni

- Kevesebbet kell költeni


Több opció nincs. Hitelt felvenni megélhetésre meg a legnagyobb baklövés, amit elkövethetsz.

2016. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyit kerestek a férjeddel 2-en nettóban? Hol élsz? Lehet, tudnék valami életvezetési, spórolási tanácsot adni.


Ha van valami eladni valótok, akkor esetleg abból tudsz gyorsan pénzt csinálni. (pl. zálogba tenni aranygyűrű, stb)

2016. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy más pénzét a legkönnyebb beosztani, de hidd el, hogy a hitel a lehető legrosszabb megoldás. Ha fix jövedelmetek van, akkor csak még nehezebb helyzetbe kerültök, hiszen ha nem jöttök ki a havi fizetésből, akkor a következő hónapban a törlesztéssel csökkentett jövedelmetekből még annyira sem fogtok.


Ilyenkor muszáj valahogy átgondolni a költségvetést, ahol lehet, pénzt megfogni, esetleg új, jobban fizető állás után nézni. A folyószámla hitelkeret a legveszélyesebb dolog, egyenes út a teljes eladósodás felé.

2016. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!