Milyen hitelt "érdemes" felvenni kis összegben, gyorsan?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs más választásunk az autónkat javíttatni kell.


150.000 lesz a javítás, kb 50.000-80.000 hitelt biztos fel kell vennünk.


Gyorsan vissza szeretnénk fizetni, mindkettőnknek van fizetése, de sajnos most nem tudunk hirtelen többet kigazdálkodni belőle... :(


Az is lehet hogy 1-2 hónapon belül vissza is tudnánk fizetni..



Annyiféle hitel van, nagy a zűrzavar bennünk, nem értünk hozzá, hol érdemes felvenni kis összegben, gyorsan, rugalmasan, kis kamattal vagy anélkül??



2016. febr. 22. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:

Providentnél találtam olyat h 42 hétre, 4600 a kamat 50.000 Ft-nál.


Akkor mi van ha én nem szeretném ilyen sokáig halasztani a visszafizetést?? Előbb nem fizethetem majd vissza?

2016. febr. 22. 15:05
 2/5 anonim ***** válasza:

42 hétre 4600 Ft?? 50 ezer forintra? Biztos hogy nem elírás ez?? Számolj utána itt 193200 forintot fizetnél vissza, ez iszonyú sok...

50-80 ezer forint személyi hitelt nem adnak. Erre a legjobb megoldás egy folyószámla hitelkeret. Lehet kérni akár csökkentett módon, hogy pl. 60 ezer forinál havonta levesznek belőle 5 ezer forintot és akkor egy év alatt elfogy. De bármikor visszafizetheted és meg is szünthezed, vagy meghagyod tartaléknak.

2016. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A provident nem rossz, ha mindig fizeted rendesen, pontosan. Akkor valóban nem sok a kamat. Ja, és ne otthoni szolgáltatást kérj, mert az nagyon megdrágítja a kölcsönt.

Esetleg még megkérdezheted a folyószámlahitelt, ha számlára érkezik a jövedelem. Bár ennek nem tudom, mennyi most a kamata.

2016. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Internetes kalkulátorban ennyi és igen célom lenne mihamarabb visszafizetni, nem kivárni a 42 hetet... Nem akarom házhoz szolgáltatással de az a baj h SOS kellene a pénz, ha nem házhoz kérem akkor akár 2 hét is lehet az elbírálás, azt mondták. :(
2016. febr. 23. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyószámla hitelkeretet próbáld meg, az talán gyorsabb. De talán még gyorsabb, ha ismerőstől, családtagtól kértek kölcsön.
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!