Milyen a K&H Bank e-bank szolgáltatása? Gyors, megbízható, könnyen kezelhető?

Figyelt kérdés
Jelenleg OTPs vagyok, de váltani szeretnék. Az ottani netbank elég jó. A K&H e-bankja is jó?
2016. febr. 24. 10:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

Más. Csipkártya kell hozzá meg egy beolvasó, minden gépre, ahol használnád, telepíteni kell a programot (közben néha felhívni az ügyfélszolgálatot, mert úgysem sikerül elsőre. Kell több program, meg olyan nyalánkságok vannak, hogy pl. a Windows 10-ben Edge-en nem fut, csak Explorerben stb., és párszor elakadsz). Aztán ha nincs nálad a csipkártya meg az USB-s olvasója, akkor meg vagy lőve, mert nem tudsz belépni, vagy be tudsz lépni, de korlátozottan tudsz tranzakciókat végrehajtani. Amúgy jó a netbank, de az OTP-s jobb, kényelmesebb, hogy bárhonnan eléred, és nem ezzel a hülye hardveres megoldással teszik biztonságossá, hanem elektronikus aláírással és sms-ekkel.


Szóval, ha eddig OTP-s voltál, és élvezted, hogy bárhonnan, bármilyen gépről be tudtál menni biztonságosan a netbankba, melóból, otthonról, ismerős gépéről stb., ezt a KH-nál elfelejtheted.

2016. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

K&H-nál is beléphetsz simán jelszóval, a kártya csak a nagy értékű (talán 300.000 feletti) tranzakciókhoz kell. Firefoxhoz van aláírt plugin, ezzel Linux alól is simán megy.


Maga a felület sokkal gyorsabb, jobban átlátható, és a tranzakciók korlátlan időre visszamenőleg lekérdezhetők, akár egy egész év egyszerre. Nekem megváltás volt az OTP-hez képest.

2016. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Főleg kis értékű utalásaim vannak. Ez a chipkártya nem valami szimpatikus. :(


Köszi az eddigieket, jöhetnek még tapasztalatok! :)

2016. febr. 24. 13:57
 4/23 anonim ***** válasza:

Lakossagi felhasznalashoz nem kell hozza chip kartya, no para.

Par honapja vagyok KHs elotte CIB elotte OTP

Jo a KH ebank teljesen ;)

2016. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Apukám KH-s, és kell a csipkártya, anélkül nem megy egy csomó minden, csak keveset lehet utalni, nem tudja kezelni a befektetéseit stb.
2016. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem, hogy lakosságiról van szó, a minimum csomagot néztem ki.

Esetleg kis összegű betétlekötés.

2016. febr. 24. 16:54
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem kell chip.. Miert vagjatok at?! Tobb kulonbozo geprol is be szoktam jelentkezni, vmelyik windows vmelyik osx es mukodik chrome es safari alol is. Telefonra kuld megerositi jelszot smsben + kell tudnod egy sajatmagad altal valasztott jelszot. Rendszeresen bankolok 300e alatt es semmifele chip meg egyeb xar nem kell hozza.
2016. febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 25. 10:20
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a fiókban, mikor kell a chip. Nekünk sokszor kellett, pár ezer forintnál nyilván nem kell, de nem mindig ilyen kicsik a tranzakciók. Ha van pár százezer forint megtakarításod, azt már nem engedi kezelni chip nélkül - nekünk ez a tapasztalatunk.
2016. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkit lepontoztam én is nullára, aki engem lepontozott, mert azt írtam, kell a chipkártya. A chipkártya igen is kell, aki mást ír, hazudik, és nem értem, miért nulláztak le. Egy félkész, igénytelen, fapados, gagyi netbank, amit kaptok a chipkártya nélkül. Csak a chippel működik az összes funkció - szóval gondolkozzatok már el a nulla pontozás előtt.
2016. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!