Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H Trambulin Maestro kártya...

K&H Trambulin Maestro kártya BIC/SWIFT kód?

Figyelt kérdés
Külföldről utalnának nekem de ahoz az utaló félnek kell egy BIC kód, jól tudom hogy ez az: OKHBHUHB ?

2016. febr. 24. 19:11
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%

Kártyának nincs se Swift kódja, se BIC, sőt mégcsak utalni sem tudnak rá. A bankszámlaszámod kell (ami nem azonos a bankkártyaszámoddal), IBAN formában. Ami vagy rajta van a számlakivonatodon (úgy kezdődik, hogy HU), vagy a számlaszámból meg lehet tudni:

[link]

2016. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De külföldről akarnak nekem utalni egy külföldi bankkártyával és az illetőnek kér egy BIC kódot (nem mondtam hogy a bic kódra utalnának nekem!)
2016. febr. 24. 19:30
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

Bankkártyával nem utalnak. Bankszámláról utalnak.

Remélhetőleg a bankkártyaszámod mellé nem adtad meg a rajta lévő nevet, lejárati időt, és a hátoldaláról a 3-4 jegyű számot is...

2016. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2016. febr. 24. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!