Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kölcsönt veszek fel, az...

Ha kölcsönt veszek fel, az hogyan fog látszani a netbankban? (OTP)

Figyelt kérdés
Az OTP Banknál akarok a közeljövőben szabad felhasználású kölcsönt felvenni, de még sosem csináltam. Az érdekelne, hogy ha felveszem és belépek a számlámra (netbank), akkor az egyenlegem pl. -500 000 Ft lesz mint a hiteleknél, vagy megmaradok "pluszban" és egy külön felületen mutatja, hogy mennyi van vissza a kölcsönből?

2016. márc. 3. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

1.- megkaptad már a kölcsönt?

2.- ha igen, mennyit és ebből mennyit akarsz felvenni?

2016. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben a hitelszámládról a folyószámládra utalja a bank a folyósított hitelt, akkor a számládon +500.000 ft lesz. A hitelszámládat te nem látod.
2016. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vettem még fel semmit, csak érdekel a dolog, kíváncsi vagyok, hiszen még nem volt vele tapasztalatom. A felvenni kívánt összeg kb. 900.000 - 1.000.000 Ft, de 500.000 Ft az, amit kézbe szeretnék kapni, a maradék maradhat a számlámon.
2016. márc. 3. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A netbankban nem biztos, hogy látod azt a hitelszámlát. Ha folyószámlahiteled van, azt látod, de a személyi hitel, lakáshitel stb. egyenlege nem látszik szerintem.
2016. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!